Oferta

W czym możemy Ci pomóc?

Pośpieszni

Eventy reportaż

Ze wszystkich współcześnie uprawianych gatunków fotografii reportaż jest chyba najbardziej żywą i barwną dziedziną, ponieważ kadr po kadrze opowiada historię, zapada w pamięć i pozwala na ponowne przeżycie emocji związanych z eventem. Dokumentacja zdjęciowa pozwala na profesjonalne promowanie firmy i staje się jej wizytówką. Gwarantujemy jakość i autentyczność realizacji, bez względu na wielkość i zasięg wydarzenia. Nasze zaangażowanie, doświadczenie i intuicja połączona z wiedzą gwarantują uchwycenie na zdjęciach najlepszych i najważniejszych dla firmy momentów. Jeśli Twoja firma organizuje interesujący event, a Ty chcesz zapewnić sobie i uczestnikom wyjątkową pamiątkę, zapraszamy do współpracy! Piękne miejsca, wspaniali ludzie i dobra energia - to przepis na udany reportaż!

 

Fotografia
biznesowa

Profesjonalny wizerunek firmy i jej pracowników ma duży wpływ na to, jak są postrzegani przez otoczenie, pozwala na budowanie wartościowych i długoterminowych relacji opartych na zaufaniu. Odpowiednio przygotowana sesja zdjęciowa pomaga wzmocnić siłę przekazu, ponieważ kompetencje wiązane z  firmą bądź marką znajdują potwierdzenie w wizerunku jej pracowników. To świadomy projekt dla tych, którzy zdają sobie sprawę z ważności kwestii kształtowania wizerunku, przekładającego się na wiarygodność przedsiębiorstwa. Dzięki fotografii biznesowej – firma przestaje być anonimowa, a jej potencjalnym Klientom o wiele łatwiej jest podjąć z nią kontakt. Służymy odpowiednio przygotowanym studiem lub dojeżdżamy do firmy, a nasze wieloletnie doświadczenie jest do Państwa dyspozycji!

 

fotografia biznesowa
Pośpieszni

Fotografia
reklamowa

Z punktu widzenia marketingowego - ta dziedzina fotografii jest absolutnie niezbędna, ponieważ umożliwia przedstawienie przedmiotów w sposób estetyczny, szczegółowy i przekładający się na rosnącą świadomość sprzedaż. Nasze zadanie to wykonanie profesjonalnych zdjęć produktów lub usług w odpowiedniej aranżacji, by profesjonalnie zaprezentować firmę w reklamie: na billboardach, plakatach, w prasie i Internecie. Im lepsze zdjęcie – tym atrakcyjniejszy produkt. Zyskujemy uwagę potencjalnego klienta, rosnącą świadomość produktu i… szerokie zasięgi w mediach społecznościowych. Wzrasta świadomość i wiarygodność marki, co jest kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy!

 

Fotografia
wnętrz

Tworzymy fotografię przestrzeni zarówno mieszkalnych, jak i publicznych - biur, restauracji czy hoteli. Nieobca jest nam architektura. Wiemy, jak odpowiednio oświetlić wnętrza i w pełni wyeksponować ich zalety. Potrafimy uchwycić urodę pomieszczenia, bez względu na zajmowaną przez nie powierzchnię lub kolorystykę. Pracujemy ze światłem i cieniem. Zwracamy uwagę na szczegóły i detale tak, aby wyeksponować bogactwo wystroju i wyposażenia. Służymy radą przed sesją, w celu odpowiedniego przygotowania obiektu, a nasze portfolio stale rośnie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

 

Pośpieszni